Almanca Çeviri
Almanca Çeviri
Almanca Çeviri

Almanca Çeviri

Almanca sözlük ve Türkçe Almanca çeviri hizmeti www.almancax.com sitesinde hizmet girdi.
On yılı aşkın süredir Almanca öğrenenlerin hizmetinde olan almancax.com adlı internet sitesi Almanca Türkçe ve Türkçe Almanca çeviri hizmetini vermeye başladı.

Google translation alt yapısını kullanan hizmet, site ziyaretçilerine tamamen ücretsiz olarak sunulmakta.

Almanca çeviri hizmetinin yanı sıra Almanca öğrenenler için dersler, konu anlatımları, Almanca testler, forum, ve Almanca eğitim kitapları ile Almanca eğitim setleri gibi birçok ücretli ve ücretsiz eğitim materyalini bünyesinde bulunduran site yıllardan beri Almanca öğrenenlerin ve Almancasını ilerletmek isteyenlerin en büyük yardımcısı konumunda yer alıyor.

Bilgisayarınızın başında, evinizin rahatlığında Almanca öğrenmenin keyfini almancax ile çıkarın.Almanca dersleri ile herkes evinde veya işyerinde bilgisayar başında rahatlıkla belli bir seviyeye kadar Almanca öğrenme imkanına sahiptir.almancax sizlere bu imkanı sunuyor.Üstelik şimdi Almanca çeviri hizmeti de kullanıcılara açılmış vaziyette.

Girin dilediğiniz gibi Almanca çevirilerinizi yapın.

Para-Banka-Borsa hakkında 347 makale

parabankaborsa.com internet sitesi insanları ekonomi, finans, borsa, bankacılık işlemleri, kredi, kredi kartları ve bunlara benzer konularda bilgiendirmek için kurulmuş bir internet sitesidir.
Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.