Finansbank Personel Alım İlanı 2018, Finansbank Bankacı Alım İlanı
Finansbank personel alım dönemi ne zaman, finansbank iş başvurusu nasıl yapılır, finansbank eleman başvurusu nereden yapılır, finansbankta nasıl bankacı olunur, finansbank personel alım ilanları

Finansbank Personel Alımı İlanı 2018

Yenilenmiş ismi ile QNB Finansbank insan kaynakları biriminden yapmış olduğu açıklamaya göre personel alımı yapıyor. QNB Finansbank’a iş başvurusunda bulunarak iş yaşamınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.

QNB Finansbank Hakkında Bilgiler

QNB Finansbank 29 yıl önce ülkemizde bankacılık sektörüne giriş yaptı. Ülkemizdeki diğer bankalara göre bakış açısı ile akıllı bankacılığın ön planda tutulduğu yönleri ile ayrılmıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana sürekli gelişmiş ve büyümeye devam eden bir banka olmuştur. 2016 yılına kadar yalnız Finansbank olarak devam etmiş daha sonra Katar’ın en büyük bankası tarafından satın alınıp QNB Finansbank adıyla devam etmiştir. Finansbank’ın en büyük önceliği bulunduğu sektörde lider konumunda olmaktır. Bu amacı doğrultusunda QNB Finansbank personel alımı yaparken de bankanın başarı çizgisi çerçevesinde genç, nitelikli, dinamik kişiler ile kadro oluşturuyor.

QNB Finansbank Personel Alımı

Şu anda 13,000 kişi üzerinde insana iş imkânı sağlayan QNB Finansbank 2017 başlarında personel alımı yapacağına dair ilanlarını çeşitli reklam firmalarında duyurmuştur. Her yıl başında çeşitli nedenlerde işten ayrılma durumları söz konusu olduğu için banka eksik personellerini tespit eder ve üst kurula bunu bildirirler. Buna göre de QNB Finansbank personel alımı yapacağı boş pozisyonlar için iş ilanlarını yayınlamaya başlar. Yazımızın devamında sizler için QNB Finansbank’ın personel alımı yapmak istediği pozisyonlar hakkında bilgi verdik.

QNB Finansbank Personel Alımı Yaparken Nelere Dikkat Ediyor?

QNB Finansbank’ın işe alım politikasının temeli ihtiyaçları doğrultusunda insan gücünü doğru alanda kullanmak üzerine kurulmuştur. Ayrıca QNB Finansbank işe alım yaparken geçirilen tüm aşamaları büyük bir şeffaflıkla yürütüyor. Banka bünyesinde çalışanlar başarılarına göre yükselme şansına sahip oluyorlar.

QNB Finansbank’a İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankaya işe alım süreci başvuran kişilerin konumlarına ve deneyimlerine göre pozisyonlara ayrılıyor. Yani bankaya iş başvurusu yaparken konumunuza uygun pozisyona uygun başvuru yapmaya dikkat etmelisiniz. İş başvurusu yapacak kişiler eğitim durumları ve deneyimlerine göre ayrılıyor. Kendiniz için uygun olan pozisyonu bulduktan sonra QNB Finansbank’ın resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları sayfasına oradan da iş ilanları ve başvuru bölümüne ulaşırsınız.

Kendiniz uygun pozisyona başvuruda bulunursunuz eğer böyle bir pozisyon yok ise genel bir başvuru da yapabilirsiniz. Bu durumda banka başvurunuza uygun bir pozisyon açılınca size geri dönüş yapacaktır.
QNB Finansbank’ın bu yıl personel alımı yapacağı pozisyonlar müşteri danışmanı, çağrı merkezi personeli, bireysel satış temsilcisi ve genel başvuru şeklinde açıklanmıştır.

Para-Banka-Borsa hakkında 346 makale

parabankaborsa.com internet sitesi insanları ekonomi, finans, borsa, bankacılık işlemleri, kredi, kredi kartları ve bunlara benzer konularda bilgiendirmek için kurulmuş bir internet sitesidir.
Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.