Street View internet bağlantısı yok hatası ve çözümü
Google Street View internet yok hatası, Street View internet hatası, Google Street View internet sorunu nasıl çözülür.

Değerli arkadaşlar, bildiğiniz gibi Google Street View adlı Android uygulamasının son güncellemesini yükleyenler Street View uygulamasını çalıştırdıklarında “internet bağlantısı yok” hatası ile karşılaşmaktalar ve bu nedenle uygulamayı kullanamamaktadırlar.

Google Street View uygulamasında görülen bu hata sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde görülen bir hata olup uygulamanın yorumlarında da İngilizce olarak bu sorunun bir çok ülkeden dile getirildiğini görmekteyiz.

Google Street View uygulamasında görülen bu “internet bağlantısı yok” hatasından Google çalışanlarının haberi var mıdır yok mudur bilemiyoruz ancak sorunun epey uzun süredir çözülemediğini hep birlikte görmekteyiz.

Herkes şu anda Google Street View uygulamasında yeni bir güncelleme ile birlikte sorunun çözülmesini beklemekte ancak firma tarafından da şu ana kadar herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Sorunun çözümü için herhangi bir yerde herhangi bir çözüm önerisi bulunmuyor ancak bizim araştırmalarımız devam ediyor, yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda ve kullanıcılarımızdan gelen çözüm önerilerinin değerlendirilmesi ve denenmesi sonucunda street view internet yok hatasının çözümünü bulmuş bulunmaktayız.

STREET VIEW İNTERNET YOK HATASININ ÇÖZÜMÜ İÇİN TELEFONUN DİLİNİ İNGİLİZCE YAPINIZ.

EVET ARKADAŞLAR TELEFONUN AYARLAR-DİL AYARLARI MENÜSÜNE GİREREK TELEFON DİLİNİ İNGİLİZCEYE ÇEVİRDİĞİNİZDE ARTIK STREET VIEW UYGULAMASINI HATASIZ BİR ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİNİZ.

İŞİNİZ BİTİNCE TEKRAR TELEFONUN DİLİNİ TÜRKÇE’YE ÇEVİREBİLİRSİNİZ.

Saygılarımızla..

street-view-internet-yok-hatasi

Kullanıcılar şunları da aradı:

Para-Banka-Borsa hakkında 346 makale

parabankaborsa.com internet sitesi insanları ekonomi, finans, borsa, bankacılık işlemleri, kredi, kredi kartları ve bunlara benzer konularda bilgiendirmek için kurulmuş bir internet sitesidir.
Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.