TMSF, Samanyolu binasındaki varlıkları satışa çıkardı
TMSF, Samanyolu binasındaki varlıkları satışa çıkardı
TMSF, Samanyolu binasındaki varlıkları satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Hira Tv, Radyo Ay Işığı, Radyo Küre, Mc Tv, Samanyolu Haber, Samanyolu Haber Radyosu, Samanyolu Tv, Burç Fm, Mehtap Tv, Sem Haber Ajansı, Haber Radyo Ege, Tuna Shopping Tv, Yumurcak Tv ve Dünya Radyo çağrı işaretli basın ve yayın kuruluşlarından satmak ve tasfiyesi için TMSF’ye devredilen varlıkları satışa çıkardı.

TMSF’nin internet sitesinde yer alan satış ilanına kadar, laf konusu basın ve yayınlama kuruluşlarının satmak ve tasfiyesi için TMSF’ye devredilen makine ve teçhizatları 1 milyon 547 bin 606 lira ve demirbaşları 353 bin 99 lira muhammen bedelle satışa çıkarıldı.

İhale, 7 Temmuz saat 17.00’ye dek verilecek olan tekliflerin önerge verme süresi bitiminde değerlendirilmesi suretiyle Fon’un usullerine kadar teklif alma yöntemi ile yapılacak. TMSF’ye devredilen laf konusu varlıklar, ayrı olarak alınacak tekliflerin değerlendirilmesi sonucunda birden fazla önerge alınması durumunda isteklilere bildirilecek tarihte yapılacak açık artırma ihalesi ile satılacak.

Para-Banka-Borsa hakkında 346 makale

parabankaborsa.com internet sitesi insanları ekonomi, finans, borsa, bankacılık işlemleri, kredi, kredi kartları ve bunlara benzer konularda bilgiendirmek için kurulmuş bir internet sitesidir.
Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.