Türk Telekom Bayileri Kaçta Açılıyor? 2017 2018
Türk Telekom Bayileri Kaçta Açılıyor? 2017 2018
Türk Telekom Bayileri Kaçta Açılıyor? 2017 2018

Türk Telekom Bayileri Kaçta Açılıyor? 2017 2018 Açılış Saatleri

İletişim çağı olarak adlandırılan yüzyılın içerisinde iletişimin insanoğlu açısından önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Teknolojinin sürekli olarak gelişim halinde olması iletişim firmalarının müşterilerine vermiş olduğu hizmetin sınırsız bir hal almasına neden olmaktadır. Türk Telekom da bu çerçevede hizmet vermekte olan ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi olarak yer almaktadır. Devamlı büyüyen ve iletişim pastasında ki payını sürekli olarak büyüten firma, yılların deneyimini ve edinmiş olduğu tecrübeyi de teknolojinin sınırsız imkânları ile birleştirerek haberleşmede en iyi olabilmek adına çalışmaktadır. Türkiye’nin her bir köşesinde yer alan bayileri, 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan müşteri hizmetleriyle, gerek telefon gerekse de internet hizmeti alan müşterilerinin memnuniyetini öncelikli tutan, sorunları en kısa sürede gideren ve kesintisiz bir hizmet sunmak için çalışan Türk Telekom, her zaman daha kaliteli hizmet verebilmenin yollarını aramakta, öncelikli prensibi müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Türk Telekom Bayileri Açılış Saati

Vermiş olduğu hizmetlerle iletişim çağına yenilik kazandıran Türk Telekom, sınırsız hizmet prensibiyle çalışmaktadır. Türk Telekom’a ait iletişim merkezlerinin standart olarak açılış saatleri hafta içi ve resmi tatiller dışında saat 10.00 olarak belirlenmiştir. Ancak 2017 yılında Türk Telekom Bayileri Açılış Saati belirli bir standarda bağlanmamış olup, bu konu bayi sahiplerinin kararlarına bırakılmıştır. Aynı şekilde alışveriş merkezleri içerisinde yer alan Türk Telekom bayileri de alışveriş merkezlerinin açılış ve kapanış saatlerine uymaları gerektiğinden belirli bir açılış ve kapanış saatleri bulunmamaktadır. Türk Telekom’a ait iletişim merkezlerinin kapanış saatleri ise saat 22.00’da sona ermektedir. Telefon hatları ile ilgili her türlü problem için 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerinden de bilgi alınabilir.

Para-Banka-Borsa hakkında 346 makale

parabankaborsa.com internet sitesi insanları ekonomi, finans, borsa, bankacılık işlemleri, kredi, kredi kartları ve bunlara benzer konularda bilgiendirmek için kurulmuş bir internet sitesidir.
Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.